Риболов на полиангистро

BAHKO

Риболов на полиангистро

Мнениеот BAHKO » ср юни 06, 2018 1:27 pm

Миналата година ходих на Ситония и риболова на бобмарда беше пълно капо. Тази година съм се надъхал да се пробвам риболова на полиангистро. Ама колкото повече гледах и четох за този риболов толкова повече въпроси имам.
1. Спининга удачен ли е за подобен риболов ? Трябва ли въдицата да е с по-чувствителен връх и трябва ли да се засича ?
2. От кой монтаж сте доволни? При някои монтажи се използва подвижна плувка (тапа), при други подвижно олово на нейно място, а при трети само хляб.
3. Използването на риба вместо хляб удачно ли е за риболов на хищни риби в Гърция ? На всякъде където четох си ползват хляб за риболов на морски кефали, само в една статия намерих за риболов на хищници с полиангистро и се чудех до колко е удачен метода?
4. Продават ли качествено полиангистро в България или е по-добре сам да си го правя ?

andjetti

Re: Риболов на полиангистро

Мнениеот andjetti » ср юни 06, 2018 1:51 pm

:shock: Не мога да си представя как би могъл да съвместиш спининг с полиангистро...

BAHKO

Мнениеот BAHKO » ср юни 06, 2018 3:07 pm

Само такава въдица ми остана (стар спининг от 2 части 2,20м с дебел връх, не и знам дори и акцията). За 7 дни не ми се кува нова въдица която ще виси на тавана до следващото лято. Затова и питам.

Потребителски аватар
Аматьора Бс

Мнениеот Аматьора Бс » чет юни 07, 2018 5:34 pm

Заеби колега .Отдай се на плаж и таверни

Върни се в “Риболов със силиконови и други примамки”